Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

O NAS

DeSPA to nowoczesny, stworzony z pasją salon, w którym wykonuje się tradycyjny masaż tajski. Tu każdy zregeneruje swoje ciało, odświeży umysł i zapomni o stresującej codzienności. Dzięki naszym zabiegom przeniosą się Państwo w świat relaksu i odprężenia. Profesjonalne i doświadczone masażystki pozwolą poczuć atmosferę Dalekiego Wschodu.

W naszej bogatej ofercie masaży każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znajdzie coś dla siebie. Wykonujemy masaże klasyczne, które redukują napięcie mięśniowe i pobudzają przemianę materii, masaże specjalistyczne, a także masaże relaksacyjne z wykorzystaniem stempli ziołowych i olejków aromatycznych. Dostosowujemy się do potrzeb i preferencji Klienta oferując masaże wybranych partii ciała, masaże sportowe, romantyczne masaże dla par, a także masaże dla kobiet w ciąży i seniorów.

Na czym polega tajski masaż?

Masaż tajski to wyjątkowa naturalna terapia manualna, w holistyczny sposób oddziałująca na ludzki organizm. Odblokowanie kanałów energetycznych sprawia, że poprawia się przemiana materii, organizm pozbywa się toksyn i wzmacnia się system immunologiczny.
Masaż zaczyna się od stóp, poprzez całe ciało i kończy na głowie. Masażystka, stosując różne techniki uciskowe i rozciągające, rozpoczyna od pracy nad poprawą przepływu energii, następnie skupia się na zwiększeniu ruchliwości stawów i kończy zabieg intensywnym rozciąganiem. Technikę i siłę nacisku dopasowuje się do kondycji i preferencji osoby masowanej.

Jak przygotować się do masażu?

Do masażu tajskiego nie trzeba przygotowywać się w specjalny sposób.

Ważne jest jednak, aby nie spożywać przed nim obfitego posiłku, który nadmiernie obciąży żołądek. Może to wywołać negatywne doznania. Ostatni lekki posiłek zaplanuj przynajmniej na godzinę przed planowanym masażem i zrezygnuj z napojów alkoholowych. Po przybyciu do salonu poinformuj o swoich oczekiwaniach i wskaż miejsca, które masażystka powinna masować ostrożniej.

Postaraj się także wyciszyć i nie myśleć o obowiązkach i pracy.
Przede wszystkim zadbaj o to, by mieć odpowiednio dużo czasu na poddanie się rytuałowi.

 

Masaż tajski nie tylko odpręża i regeneruje organizm, ale także działa leczniczo, wspomagając leczenie wielu chorób i dolegliwości. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy masaż należy przesunąć na inny termin lub nawet z niego zrezygnować. Do takich sytuacji należą:

 

• choroby zakaźne i wirusowe
• choroby nowotworowe
• stan podwyższonej temperatury, powyżej 38 stopni
• pierwsze dni stanu pourazowego (np. skręcenia, złamania kości)
• zaawansowana miażdżyca
• choroby serca i układu krążenia (np. tętniaki)
• choroby skóry np. łuszczyca, grzybica
• zaawansowana osteoporoza
• menstruacja, pierwszy trymestr ciąży

Kto wykonuje masaże?

W naszym salonie wszystkie masaże wykonywane są wyłącznie przez wykwalifikowane i doświadczone masażystki  z Tajlandii, które pracują z pełnym zaangażowaniem. Nasze masażystki są profesjonalistkami –  dostosowują technikę i siłę nacisku do kondycji i preferencji osoby masowanej.

Wizyta w DeSPA sprawi, że poczują się Państwo zrelaksowani, rozluźnieni i zapragną ponownie odwiedzić nasz salon.

Masaże wykonujemy w naszym salonie zlokalizowanym w dzielnicy Bemowo. Zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego, aby uzgodnić odpowiedni termin wizyty.